Reakce ženicha na svatební video

Reakce ženicha

Jak to začalo ...

Psal se rok 2012 když se Pepa dozvěděl, že na letiště v Roudnici nad Labem přijali novou posilu jménem Štěpánka. Netrvalo dlouho a z občasné kávy a čaje vznikla láska, díky které mohl vzniknout také tento krásný příběh.

Průběh natáčení

Jakmile jsme ráno na letiště dorazili, cítili jsme, že tohle nebude ani trochu běžná svatba. A tenhle pocit máme sakra rádi! Zároveň mám trochu slabost pro letadla a natáčet na letišti byl tak trochu můj sen. Pepa i Štěpánka mají k roudnickému letišti hodně blízko a často se zdálo, že se všichni z letiště spojili, aby táhli za jeden provaz. Chtěli jim totiž ten velký den udělat co nejúžasnější. Úplně všichni nám vyházeli neskutečně vstříc a jakékoliv nápady na záběry byly během chvilky realizovatelné. Vše probíhalo podle plánu a hned po prvních několika minutách jsme se nemohli dočkat, až výsledné video zpracujeme a vypustíme do světa! Vidělo ho již více než 100.000 lidí a počet zhlédnutí stále roste.

dotacky-mimo-svatebni-den

Dotáčky po svatbě

Často videoklip zpestřujeme záběry natočenými mimo svatební den a u Štěpánky s Pepčou tomu nebylo jinak. V něčem se ovšem tohle natáčení přeci jen lišilo – letali jsme vrtulníkem! Jako lokaci jsme vybrali krásný kopeček na severu Čech a i přes velmi silný vítr pořídili krásné záběry.