ČESKÉ TITULKY: Zapněte si prosím titulky kliknutím na symbol CC v přehrávači.


Filipínci pařit umí, o tom žádná

Velká část hostů letěla přes půl světa a bylo na nich vidět, že si ten den chtějí fakt užít. První tanečky přišly někdy kolem obřadu a potom už se to vezlo. Hosté si dokonce připravili tzv flashmob – taneční choreografii a překvapili tak nevěstu Colleen. Celou tuhle show jsme také zveřejnili zde.

Dvě nevěsty

Vůbec poprvé jsme natáčeli lesbický pár. Přiznám se, byl jsem z toho trochu nervozní, protože jsem se bál možných faux pas. Všecko nakonec klaplo na jedničku.

Same Day Edit (SDE)

Jako překvapení na večer byla plánovaná projekce svatebního videoklipu, ve světě se tomu říká Same Day Edit. Náš mistr střihu Karel si hned ráno našel místo, kde mohl soustředěně stříhat a my ho v průběhu dne zásobovali natočeným materiálem. Editovat video takhle pod časovým tlakem chce dost soustředění a někdy si u toho Karel okouše i nehty. Ale wow efekt je u diváků zaručen. SDE video i s reakcí novomanželů můžete vidět zde.

Jedna slza za druhou

Dojemných momentů bylo ten den nespočet. Začalo to příchodem nevěsty Colleen k obřadu, potom čtení vlastních slibů a následně velmi osobní proslovy při večeři. Jako kameramani, kteří chtějí videem vyprávět, jdeme hodně po emocích. No a tady jsme nevěděli kam dřív skočit 🙂

Svatba se konala v hotelu kousek od Karlštejnu, o super fotky se postaral Honza Martinec a líčila Marta Šantorová