Screener_050518-Klarka-a-Honza

Klárka + Honza

Přinášíme vám vstupenky na svatební den Klárky a Honzy. Vybrali si magické datum 5.5. a za mě také magické místo pro obřad - Kaple sv. Ducha a Božího hrobu v Liběchově  Úžasnost! 


zuzka-a-petr-280418

Zuzka + Petr / Hotel & Garden U Holubů, Čeladná‎

Miluju ty reakce při prvním spatření nevěsty! Se Zuzkou a Petrem se známe už déle, potkali jsme se už v roce 2013. Pamatuji si, že ten den celkem nepříjemně pršelo a my se společně zaučovali do nové práce. Protrhávali jsme tenkrát jabloně v sadech na Novém Zélandu. Když potom o pár let později Zuzka googlovala svatební videa, jedno jí zaujalo a později také zjistila, že jsem ho natáčel já. No, a tak se naše cesty opět protnuly!


160318_ples_SPGHS_Ltm

Maturitní ples – 4.E SŠPgHS Litoměřice (Rio de Janeiro)

Karneval v Rio de Janeiro ovládl litoměřický kulturák a třída 4.E převedla dechberoucí výkon! Připomeňte si jejich ples a nasajte atmosféru plnou barev! Krásnou podívanou a volume na maximum!


Maturitní ples – 4.MCR, 4.KOS, MAS SŠ Pohoda Litoměřice (2018)

Připomeňte si skvělý ples maturantů z SŠ Pohoda v Litoměřicích!


klip-030318-gymlovo

Maturitní ples – Oktáva Gymnázium Lovosice 2018

Zloděje, policisty, vězeňské hrátky i historický Velorex. To vše jste mohli vidět na plese oktávy! Jejich policejní akademie měla úspěch a vy si teď připomeňte celý ples!


klip-020318-sps

Maturitní ples – 4.B SPŠ Česká Lípa (2018)

A je tu videoklip z celého plesu! Řezníci, dřevorubci, myslivci, čuník … bylo to originální! Třída 4.B z průmky se příprav na svůj ples chopila svědomitě. Připomeňte si jejich ples! Budeme se těšit zase příště v České Lípě!