zuzka-a-petr-280418

Zuzka + Petr

Jsou to právě rodiče, na které bychom nikdy neměli zapomínat a často ty pro nás nejdůležitější okamžiky v životě prožívají stejně emotivně jako my. Svatbě je jednou z událostí, kde máme možnost rodičům svůj vděk vyjádřit. Ivka těm svým poděkovala velmi originálně :-) Čtěte dále.


160318_ples_SPGHS_Ltm

Maturitní ples – 4.E SŠPgHS Litoměřice (Rio de Janeiro)

Karneval v Rio de Janeiro ovládl litoměřický kulturák a třída 4.E převedla dechberoucí výkon! Připomeňte si jejich ples a nasajte atmosféru plnou barev! Krásnou podívanou a volume na maximum!


Maturitní ples – 4.MCR, 4.KOS, MAS SŠ Pohoda Litoměřice (2018)

Připomeňte si skvělý ples maturantů z SŠ Pohoda v Litoměřicích!


klip-030318-gymlovo

Maturitní ples – Oktáva Gymnázium Lovosice 2018

Zloděje, policisty, vězeňské hrátky i historický Velorex. To vše jste mohli vidět na plese oktávy! Jejich policejní akademie měla úspěch a vy si teď připomeňte celý ples!


klip-020318-sps

Maturitní ples – 4.B SPŠ Česká Lípa (2018)

A je tu videoklip z celého plesu! Řezníci, dřevorubci, myslivci, čuník … bylo to originální! Třída 4.B z průmky se příprav na svůj ples chopila svědomitě. Připomeňte si jejich ples! Budeme se těšit zase příště v České Lípě!


240218 - oktáva gjj litoměřice 2018

Maturitní ples – GJJ Litoměřice 8.O 2018 (Léto)

Tento skvělý ples otřásl litoměřickým kulturákem! Oktáva z gymnázia Josefa Jungmanna měla večer v tématu léta a Adéla Marková s maturanty pilně trénovala téměř každý nedělní večer! Připomeňte si tu atmosféru znovu, teď a tady!