Verča a Péťa - svatba v Želivském klášterním pivovaru

Verča + Peťa

Znají se již od střední školy a dělají ty nejlepší burgery v Pelhřimově! Rádi skáčí přes kaluže a o ruku Petr žádal na jednom z vrcholů Beskyd, na Jurkovičovo rozhledně. V mlze ... a ještě k tomu omylem 1 den před jejich skutečným 10. výročím Prostě chlapi, znáte to.


Lukas-and-Kathleen-wedding-video

Kathleen + Lukáš

Jejich příběh byl pro mě trochu srdcovou záležitostí. Kathleen a Lukáš totiž žijí na Novém Zélandu, konkrétně ve městě Christchurch. No a právě v “Krajstu”, jak jsme tomuto městu přezdívali, jsem sám strávil téměř půl roku života. Vezměte si to, už jen ta náhoda, že v České Republice natáčím svatbu 2 lidí, kteří bydlí 20.000 km daleko a ještě k tomu jen pár ulic od mého bývalého bydliště. Náhoda? Nemyslím si!


Crete 2016 – Blogtrotters promo

Byli jsme osloveni řeckou vládní organizací pro turismus, abychom natočili propagační video z tiskového výletu po Krétě. Nejvíce jsme se pohybovlai kolem města Chania na severu Řecka. Náš tým se skládal z top bloggerů, instagrammerů a youtuberů. S dodaným videem byl klient velmi spokojen


Prague Lounge Trio – Thinking Out Loud

Hudební trio Prague Lounge Trio nazpívalo sérii cover verzí známých hitů a požádalo nás o natočení 4 videoklipů. Natáčeli jsme v Anežském klášteře v Praze a zažili spoustu srandy. Zákazník byl velmi spokojen.


9 tajných tipů - Jak vybrat svatebního kameramana

9 tajných tipů – Jak vybrat svatebního kameramana

Za roky, které v tomto odvětví působím, jsem nasbíral cenné zkušenosti. Sepsal jsem proto několik tipů, které Vám pomohou při výběru kameramana na svatbu. Některé tipy lze uplatnit také na fotografa, DJ a další dodavatele.


Disco Bílý Kámen – Franky Rizardo

Vyhlášenou českou Ibizu, diskotéku Bílý Kámen navštívil světový DJ Franky Rizardo a my jsme byli u toho! Připomeňte si jednu z letních párty na kameni u Máchova jezera, byl to skvělý mejdan!