Terka-a-Petr svatba hrad Hazmburk

Tereza + Petr

Žádost o ruku si Petr naplánoval na poslední den v roce, celý svět si tak prý o půlnoci připíjel na jejich zasnoubení :-D Příběh, který vám teď přináším, vznikl poblíž hradu Házmburk na severu Čech. Právě tam jsme se také vydali dotočit ještě pár záběrů po svatbě.


svatba - cesko-rakouska villa daniela valtice a viden lunapark Jana a Christian

Jana + Christian

Poklidná Jižní Morava, rušná Vídeň, nevěsta skočila v šatech do bazénu, slunce pařilo jako nikdy, zatmění měsíce, projížďka na lehátku po operačním sále, poprvé jsme natáčeli také telefonem. V tomhle mezinárodním příběhu je toho dost! Mrkněte.


svatba - mlyn vodnika slamy - lenka a tomáš

Lenka + Tomáš

Léňa s Tomem se seznámili v práci, hned první den! Jsou vysmátí, zamilovaní a trocha toho deště je určitě nerozhodí. Pro jejich krásný příběh jsme vyrazili mezi Opavu a Ostravu, do Mlýn vodníka Slámy. Pohodlně se usaďte, dejte volume nahoru a pojďte si s námi připomenout jejich svatební den.


Screener_050518-Klarka-a-Honza

Klárka + Honza

Přinášíme vám vstupenky na svatební den Klárky a Honzy. Vybrali si magické datum 5.5. a za mě také magické místo pro obřad - Kaple sv. Ducha a Božího hrobu v Liběchově  Úžasnost! 


zuzka-a-petr-280418

Zuzka + Petr / Hotel & Garden U Holubů, Čeladná‎

Miluju ty reakce při prvním spatření nevěsty! Se Zuzkou a Petrem se známe už déle, potkali jsme se už v roce 2013. Pamatuji si, že ten den celkem nepříjemně pršelo a my se společně zaučovali do nové práce. Protrhávali jsme tenkrát jabloně v sadech na Novém Zélandu. Když potom o pár let později Zuzka googlovala svatební videa, jedno jí zaujalo a později také zjistila, že jsem ho natáčel já. No, a tak se naše cesty opět protnuly!


160318_ples_SPGHS_Ltm

Maturitní ples – 4.E SŠPgHS Litoměřice (Rio de Janeiro)

Karneval v Rio de Janeiro ovládl litoměřický kulturák a třída 4.E převedla dechberoucí výkon! Připomeňte si jejich ples a nasajte atmosféru plnou barev! Krásnou podívanou a volume na maximum!