Příběh dvou batůžkářů

Neznám osobně nikoho, kdo má procestováno tolik co tihle dva! Ačkoliv je Kach původem z Filipín a John z Velké Británie, jejich cesty se střetly roku 2013 v Laosu. Bylo to období, kdy oba čerstvě ukončili svá rutinní zaměstnání v rodné zemi a vydali se poznávat svět. Od učení angličtiny vyzkoušeli neuvěřitelné množství povolání a za tu dobu společně procestovali přes 70 zemí a navštívili všech 7 kontinentů světa. Jednoho dne ale dostali skvělý nápad … budem své zkušenosti sdílet online!

pribeh-dvou-batuzkaru

Mají práci snů?

John a Kach (nebo také TwoMonkeys Travel) úspěšně píší cestovní blog a jejich pracovní náplň mnozí považují za povolání snů. Cestovní blogeři totiž často navštěvují ty nejluxusnější destinace, exkluzivní hotely, restaurace, atrakce … to vše většinou bezplatně, tedy výměnou za propagaci na jejich blogu nebo Instagramu, Facebooku apod. Jednoho takového propagačního výletu jsem se zúčastnil s nimi a připravil z něj video.

Jonathana reakce na video:

„Ahoj Luboši! Chtěl jsem říci obrovské díky za to úžasné video, je absolutně neuvěřitelné! Vážně jsme si užili Vaší přítomnost a to, že jsme Vás na svatbě měli. Video bude bude sdílené ještě hodněkrát, taky jsme už připravili nějaké články. Díky znovu tobě i Matějovi a doufám, že se uvidíme v Praze!“.

Reakce od Johna z TwoMonkeys travel
Splnil se nám sen - letěli jsme na svatbu letadlem

Splnil se nám sen

Každý máme nějaké sny a já (Luboš) jich mám v osobním životě poměrně hodně. Jsem přesvědčen, že když si na něčím skutečně jdete, jednou se to splní. Jedním z těch kameramanských přání bylo natáčet svatbu v Anglii. Často jsme dělali anglicky mluvící svatby a hrozně nás to bavilo, ale nikdy předtím se nám nestalo, že by nám klient koupil letenky a řekl: “Přileťte za námi!”. Byl pro nás skvělý zážitek a jsem hrozně rádi, že jsme tu příležitost dostali.

Video trhalo rekordy

Protože cestovní blog Kach a Jonathana patří mezi 5 TOP nejčtenějších na světě, byla tu skvělá příležitost jak video rozšířit. Jakmile jsme video vypustili do světa, nestačili jsme se divit, jakou rychlostí video sklízelo ohlasy! Během několika dní mělo přes 250.000 zhlédnutí!

Rekordni pocet zhlednuti svatebniho videa od Forpix