denca-lukas-laska-hory-prenasi-rakouske-alpy

Příběh, ze kterého mrazí

Za úžasnými výhledy míří často do hor, ale jednou přitom měli dost namále. Při přechodu strmého úseku Lukáš nešťastně uklouzl a zřítil se z 200m vysokého skalního převisu. Že to nebyl vůbec příjemný pád nám na schůzce dokládal hned několika fotkami z nemocnice. Jediné na co v tu chvíli prý myslel bylo, že nahoře zůstala ještě Denča. Slyšel shora akorát její zoufalý křik. Snažil se kvůli ní postavit na nohy, ale zlomeniny mu to nedovolily. Denča se i přes varování záchranářů z linky 911 rozhodla zledovatělou stěnu sejít. S odstupem času vzpomíná jak to dolů bylo absolutně neschůdné, ale v ten vyhrocený moment udělal adrenalin své. V hlavně jí prý běželo jen: Vrátíme se oba, nebo nikdo 🙂

No a teď už jsou svoji a brzy budou dokonce tři. Tenhle osudový den jim připomíná jen pár jizev a novinový článek na stěně.

Online schůzka

Časově jsme bohužel nepoladili osobní schůzku, a tak jsme šáhli po technologii. Na virtuálním meetingu byla také má přítelkyně Martina, ta zase z celé veselky pořizovala fotky.

skype-hovor-s-dencou-a-lukym
denca-lukas-spolecne-foto-tesne-pred-bourkou

Bude bouřka, pojďte ven!

Odpoledne přišel pořádný liják, ale ještě předtím jsme ty mraky trochu naháněli. Bouřky jsou totiž super, hlavně ty letní!

Komentář z Facebooku

feedback-komentar-na-svatebni-video-od-denci