První rande

Vzpomínáte si na Libimseti.cz? Na základní škole jsem tam trávil hodiny a hledal svou osudovou lásku. Právě tohle „Líbko“ totiž stojí na počátku příběhu Denči a Kuby. Na prvním rande si stanovili jasné poznávací znamení: Kuba si oblékne tričko s basketbalovým míčem. Jak už to tak bývá, obavy střídala zvědavost, ale to je přeci na tom to krásné a stojí za risk. Poznali se a jsou spolu dodnes! No řeknětě sami, měli tenkrát co ztratit? Myslím, že celé video je perfektně odráží. Jsou plní energie a smějí se od ucha k uchu!

Pražský déšť nás nezastavil!

Už od rána hustě pršelo. Z minulosti máme jednu nepříjemnou zkušenost, kdy jsme při obřadu promokli tak silně, že část techniky musela být po zbytek dne vyřazena a využívali jsme té záložní (díky bohu za ní). Od té doby tak povinně nosíme pláštěnky a deštníky. Tento den jsme natáčeli v centru Prahy a často jsme se přesouvali. Řeknu Vám upřímně, být mobilní se vším tím naším harampádím co používáme, vyžaduje poměrně dost cviku (a svalů samozřejmě). Vzniklo spoustu krásných záběrů a vlastně jsme nakonec byli moc rádi, že lilo jako z konve. Bylo to bezva zpestření svatební sezony.

Reakce na videoklip

Pár minut po odevzdání videa.

Reakce novomanželů na svatební video
Selfie s novomanželi - dotáčky do svatebního videa (na motorce)

Posvatební natáčení

Jak už jste si možná všimli, rádi zpestřujeme svatební videa také záběry natočenými mimo svatební den. Kuba s Denčou rádi jezdí často na motorce, a tak když jsme vymýšleli námět k dotáčkám, bylo hned jasno. Pořídili jsme několik leteckých záběrů dronem a následně se přesunuli na basketbalové hřiště. Bylo to super!