Ve Vyškově u Brna není svatebních míst mnoho, ale některá oblíbená tu zaručeně najdeme. Kousíček od města je Hotel Nemojanský mlýn, Hotel Selský Dvůr. Oblíbená svatební místa pro obřad jsou také poblíž Brna – hrad Špilberk, Denisovy sady – Kolonáda, Letohrádek Mitrovských, Hotel Myslivna, Park Lužánky, Vila Tugnedhat, Hotel Santander nebo také velmi originální Hvězdárna a planetárium Brno – to když chcete mít svatbu pod hvězdami. Nedaleko je potom také Mikulov, Stodola Suška, Villa Daniela – venkovské sídlo milovníků vína a Kolonáda na Rajstně (viz toto video).

Profesionální svatební kameraman vám vytvoří video, které budete chtít ukázat všem kolem vás.

Jednou vám to nebude stačit

Máte se smát nebo brečet? Nebo obojí zároveň? Jako byste tam stáli znova. Nervózní přípravy. Upravit závoj. Narovnat motýlka. Berete si zde přítomn… Tak už se polibte.

Prožijte váš svatební den ještě jednou. A třeba ještě tisíckrát dokola.

Svatební příběh lékařů Jany a Christiana ve Villa Daniela. Dotáčky mimo svatební den jsme potom natáčeli v největším rakouském lunaparku

Pustíte si nás do života?

Na úvod navrhujeme trochu se poznat. Zajdeme na kávu nebo dáme alespoň Skype. No přece si nepozvete na svatbu cizí lidi.

Týden před svatbou společně probereme organizační záležitosti. Abychom vás v onen den už s ničím neobtěžovali.

A pak to přijde

Berete se. Rodiče natahují, svědci vtipkují na váš účet a zbytek se cpe koláčky. Tím vším se tu a tam nenápadně protáhne kdosi s kamerou a nad hlavami zabzučí dron.

Máme to.

Pár dní po svatbě navrhujeme vyrazit ještě na vaše oblíbené místo. Udělat několik záběrů, kterými dokreslíme celý příběh.

Střih, hudba, efekty.

Premiéra vašeho svatebního filmu bude veliká.

svatební videoklip Denči + Kuby, obřad ve Vrtbovské zahradě a párty Folklore Garden – Hlubočepský Zámeček

  • Dopravu po ČR si neúčtujeme.
  • Natáčíme na profi techniku. Včetně záložní.
  • Fungujeme ve dvou. Od rána do večera.
  • Vezmeme vás i z ptačího pohledu - dronem.
  • Dorozumíte se s námi taky anglicky.
  • Video získáte na luxusním dřevěném disku.