Ústecký kraj na severu Čech je spolu s Českým středohořím skvělé místa na výlety i pořádání svatby, nabízí nespočet krásných svatebních míst k hostině i obřadu. Velmi populární je místa na svatbu je Panství Velichov (ukázku videa můžete vidět zde). Hostiny se konají také na vyhlídce Větruše, ve vile Sebuzín, v Labské baště nebo dokonce v Ústecké ZOO. U Litoměřic je vyhlášený Dvůr Perlová Voda, o kousek dál u Úštěka Statek Starý Týn. Dále místo s magickou atmoférou a historií Chrám v Panenském Týnci. Teplic je hrad Krupka (video zde) a u Mostu zase Horský hotel Lesná. Profesionální svatební kameraman vám vytvoří video, které budete chtít ukázat všem kolem vás.

Jednou vám to nebude stačit

Máte se smát nebo brečet? Nebo obojí zároveň? Jako byste tam stáli znova. Nervózní přípravy. Upravit závoj. Narovnat motýlka. Berete si zde přítomn… Tak už se polibte.

Prožijte váš svatební den ještě jednou. A třeba ještě tisíckrát dokola.

Svatební film Gábi a Pavla. Dotáčky mimo svatební den jsme potom natáčeli v Německu

Pustíte si nás do života?

Na úvod navrhujeme trochu se poznat. Zajdeme na kávu nebo dáme alespoň Skype. No přece si nepozvete na svatbu cizí lidi.

Týden před svatbou společně probereme organizační záležitosti. Abychom vás v onen den už s ničím neobtěžovali.

A pak to přijde

Berete se. Rodiče natahují, svědci vtipkují na váš účet a zbytek se cpe koláčky. Tím vším se tu a tam nenápadně protáhne kdosi s kamerou a nad hlavami zabzučí dron.

Máme to.

Pár dní po svatbě navrhujeme vyrazit ještě na vaše oblíbené místo. Udělat několik záběrů, kterými dokreslíme celý příběh.

Střih, hudba, efekty.

Premiéra vašeho svatebního filmu bude veliká.

svatební videoklip Lucky a Standy na Panství Velichov u Ústí nad Labem

  • Dopravu po ČR si neúčtujeme.
  • Natáčíme na profi techniku. Včetně záložní.
  • Fungujeme ve dvou. Od rána do večera.
  • Vezmeme vás i z ptačího pohledu - dronem.
  • Dorozumíte se s námi taky anglicky.
  • Video získáte na luxusním dřevěném disku.