Město na severu Čech Roudnice nad Labem se nachází nedaleko Litoměřic. Svatby se zde konají například na zámku Roudnice nebo na nedalekém Libochovickém zámku, případně také zámek Ploskovice nebo hrad Hazmburk. Velmi populární je také přilehlé letiště (ukázku videa můžete vidět zde). Profesionální svatební kameraman vám vytvoří video, které budete chtít ukázat všem kolem vás.

Oblíbená svatební místa pro obřad jsou také Pivovar Mlýn Statek, Starý Týn u Úštěka nebo nedaleko Mělníka ještě Panství Liběchov. Směrem Ústí n/L je potom Panství Velichov. Nedaleko od Roudnice se nachází také město Terezín s resortem Golf Kotlina. O kousek dál je také vyhlášený resort Dvůr Perlová Voda, kam také často natáčíme.

Jednou vám to nebude stačit

Máte se smát nebo brečet? Nebo obojí zároveň? Jako byste tam stáli znova. Nervózní přípravy. Upravit závoj. Narovnat motýlka. Berete si zde přítomn… Tak už se polibte.

Prožijte váš svatební den ještě jednou. A třeba ještě tisíckrát dokola.

Svatební film Gábi a Pavla. Dotáčky mimo svatební den jsme potom natáčeli v Německu

Pustíte si nás do života?

Na úvod navrhujeme trochu se poznat. Zajdeme na kávu nebo dáme alespoň Skype. No přece si nepozvete na svatbu cizí lidi.

Týden před svatbou společně probereme organizační záležitosti. Abychom vás v onen den už s ničím neobtěžovali.

A pak to přijde

Berete se. Rodiče natahují, svědci vtipkují na váš účet a zbytek se cpe koláčky. Tím vším se tu a tam nenápadně protáhne kdosi s kamerou a nad hlavami zabzučí dron.

Máme to.

Pár dní po svatbě navrhujeme vyrazit ještě na vaše oblíbené místo. Udělat několik záběrů, kterými dokreslíme celý příběh.

Střih, hudba, efekty.

Premiéra vašeho svatebního filmu bude veliká.

svatební videoklip Denči + Kuby, obřad ve Vrtbovské zahradě a párty Folklore Garden – Hlubočepský Zámeček

  • Dopravu po ČR si neúčtujeme.
  • Natáčíme na profi techniku. Včetně záložní.
  • Fungujeme ve dvou. Od rána do večera.
  • Vezmeme vás i z ptačího pohledu - dronem.
  • Dorozumíte se s námi taky anglicky.
  • Video získáte na luxusním dřevěném disku.