V Liberci, okolí Ještědu a Jizerských hor je spousta krásných míst pro svatbu. Například golfový resort Malevil. Velmi exotická bude svatba v ZOO proslulé bílými tygry. Nad Libercem se potom tyčí nejznámější televizní vysílač Ještěd. Na obřad se svatební hosté mohou projít či vyvést lanovkou.

Dále tu najdeme hotel Antonie, Riegrovu chatu Kozákov, Apartmány Pecka, U Větrné víly, Hotel Perla Jizery ***, Chata Tesanka. Pro svatbu ve stodole je nedaleko Jablonce je také Horská chata Kynast, Ábelův mlýn nebo krásná sklářská krčma Lasvit. Profi svatební kameraman vám vytvoří video, které budete chtít ukázat všem kolem vás. Působíme po Celé ČR a dopravu neúčtujeme.

Jednou vám to nebude stačit

Máte se smát nebo brečet? Nebo obojí zároveň? Jako byste tam stáli znova. Nervózní přípravy. Upravit závoj. Narovnat motýlka. Berete si zde přítomn… Tak už se polibte.

Prožijte váš svatební den ještě jednou. A třeba ještě tisíckrát dokola.

Svatební video Lucie a Standy na Panství Velichov nedaleko Ústí nad Labem.

Pustíte si nás do života?

Na úvod navrhujeme trochu se poznat. Zajdeme na kávu nebo dáme alespoň Skype. No přece si nepozvete na svatbu cizí lidi.

Týden před svatbou společně probereme organizační záležitosti. Abychom vás v onen den už s ničím neobtěžovali.

A pak to přijde

Berete se. Rodiče natahují, svědci vtipkují na váš účet a zbytek se cpe koláčky. Tím vším se tu a tam nenápadně protáhne kdosi s kamerou a nad hlavami zabzučí dron.

Máme to.

Pár dní po svatbě navrhujeme vyrazit ještě na vaše oblíbené místo. Udělat několik záběrů, kterými dokreslíme celý příběh.

Střih, hudba, efekty.

Premiéra vašeho svatebního filmu bude veliká.

Na louce, obklopeni koňmi. Svatební klip Kláry a Kuby, zapálených motorkářů

  • Dopravu po ČR si neúčtujeme.
  • Natáčíme na profi techniku. Včetně záložní.
  • Fungujeme ve dvou. Od rána do večera.
  • Vezmeme vás i z ptačího pohledu - dronem.
  • Dorozumíte se s námi taky anglicky.
  • Video získáte na luxusním dřevěném disku.