Příběh dvou batůžkářů

Neznám osobně nikoho, kdo má procestováno tolik co tihle dva! Ačkoliv je Kach původem z Filipín a John z Velké Británie, jejich cesty se střetly roku 2013 v Laosu. Bylo to období, kdy oba čerstvě ukončili svá rutinní zaměstnání v rodné zemi a vydali se poznávat svět. Od učení angličtiny vyzkoušeli neuvěřitelné množství povolání a za tu dobu společně procestovali přes 70 zemí a navštívili všech 7 kontinentů světa. Jednoho dne ale dostali skvělý nápad … budem své zkušenosti sdílet online!

pribeh-dvou-batuzkaru

Digitální nomádi. Je to práce snů?

John a Kach (nebo také TwoMonkeys Travel) úspěšně píší cestovní blog, pracují odkudkoliv na světě a stačí jim k tomu notebook a mobil. Jako travel blogeři často navštěvují ty nejluxusnější destinace, exkluzivní hotely, restaurace, atrakce … to vše většinou bezplatně, tedy výměnou za propagaci na jejich blogu nebo Instagramu, Facebooku apod. V generaci mileniálů je jejich práce často považována za povolání snů. Jednoho takového výletu jsem se zúčastnil s nimi a připravil z něj video.

Jonathana reakce na video:

„Ahoj Luboši! Chtěl jsem říci obrovské díky za to úžasné video, je absolutně neuvěřitelné! Vážně jsme si užili Vaší přítomnost a to, že jsme Vás na svatbě měli. Video bude bude sdílené ještě hodněkrát, taky jsme už připravili nějaké články. Díky znovu tobě i Matějovi a doufám, že se uvidíme v Praze!“.

Reakce od Johna z TwoMonkeys travel
Splnil se nám sen - letěli jsme na svatbu letadlem

Splnil se nám sen

Každý máme nějaké sny a já jich mám poměrně dost. Jsem přesvědčen, že když si za něčím skutečně jdete, jednou se to splní. Jedním z těch kameramanských přání bylo filmovat svatbu v Anglii. Často jsme ujídali koláčky na anglicky mluvících svatbách, ale nikdy předtím se nám nestalo, že by nám klient koupil letenky a řekl: „Přileťte za námi!“. Byl to pro nás skvělý zážitek.

Video trhalo rekordy

Protože cestovní blog Kach a Jonathana patří mezi 5 TOP nejčtenějších na světě, byla tu skvělá příležitost jak video rozšířit. Jakmile jsme video vypustili do světa, nestačili jsme se divit, jakou rychlostí video sklízelo ohlasy! Během 4 dnů mělo přes 250.000 zhlédnutí.

Rekordni pocet zhlednuti svatebniho videa od Forpix