První rande

Vzpomínáte si na Libimseti.cz? Na základní škole jsem tam trávil hodiny a hledal svou osudovou lásku. Právě tohle „Líbko“ totiž stojí na počátku příběhu Denči a Kuby. Na prvním rande si stanovili jasné poznávací znamení: Kuba si oblékne tričko s basketbalovým míčem. Jak už to tak bývá, obavy střídala zvědavost, ale to je přeci na tom to krásné a stojí za risk. Poznali se a jsou spolu dodnes! No řeknětě sami, měli tenkrát co ztratit? Myslím, že celé video je perfektně odráží. Jsou plní energie a smějí se od ucha k uchu!

Pražský déšť nás nezastavil!

Už od rána hustě pršelo. Z minulosti máme jednu nepříjemnou zkušenost, kdy jsme při obřadu promokli tak silně, že část techniky musela být po zbytek dne vyřazena a využívali jsme té záložní (díky bohu za ní). Od té doby tak povinně nosíme pláštěnky a deštníky. Tento den jsme natáčeli v centru Prahy a často jsme se přesouvali. Řeknu Vám upřímně, být mobilní se vším tím naším harampádím co používáme, vyžaduje poměrně dost cviku (a svalů samozřejmě). Vzniklo spoustu krásných záběrů a vlastně jsme nakonec byli moc rádi, že lilo jako z konve. Bylo to bezva zpestření svatební sezony.

Reakce na videoklip

Pár minut po odevzdání videa.

Posvatební natáčení

Jak už jste si možná všimli, rádi zpestřujeme svatební videa také záběry natočenými mimo svatební den. Kuba s Denčou rádi jezdí často na motorce, a tak když jsme vymýšleli námět k dotáčkám, bylo hned jasno. Pořídili jsme několik leteckých záběrů dronem a následně se přesunuli na basketbalové hřiště. Bylo to super!

Ready to tell us your story?