ZVOLTE SI KATEGORII

Maturitní předtančení - Cirkus GJJ 4.B (2.3.2019)

Maturitní předtančení – GJJ Litoměřice 4.B (2.3.2019, Cirkus)

Do Litoměřic přijel cirkus s velkým „B“ – třída 4. B. z gymnázia Josefa Jungmanna si připravila fantastický galavečer. Mohli jste vidět jedinečné představení nabité kejklíři, klauny nebo třeba božským principálem! Celé úvodní předtančení si můžete připomenout zde.


Maturitní předtančení – Cesta časem Gymnázium Lovosice (4.A, 1.3.2019)

Jako předtančení si pro vás třída 4.A připravila cestu časem. Zavedla vás na ty nejdivočejší místa a události, které země pamatuje nebo teprve přijdou!


Maturitní předtančení - Rebelové HT4 (SŠPgHS, 23.2.2019)

Maturitní předtančení – Rebelové HT4 (SŠPgHS, 23.2.2019)

Maturitním předtančením zahájili svůj ples studenti z Litoměřic. Jejich ples se nesl v tématu Rebelové a choreografii s nimi připravila Markéta Bauerová aka Mára Payne. Připomeňte si celou show, teď!


Maturitní předtančení - KRÁSKA A ZVÍŘE (4.D OA Česká Lípa, 22.2.2019)

Maturitní předtančení – KRÁSKA A ZVÍŘE (4.D OA Česká Lípa, 22.2.2019)

Pohádka Kráska a Zvíře byla tématem plesu 4.D obchodky v České Lípě! Téměř desetiminutové vystoupení bylo promakané do posledního detailu a včera ho maturanti konečně odtančili světu. Mrkněte, co s nimi Káťa a Kuba několik měsíců připravovali a pokud se vám to bude líbit, sdílejte to dál!


Maturitní předtančení – 50 odstínů šedi (4.C 2019, OA Česká Lípa)

Padesát odstínů šedi probudilo Českou Lípu ze zimního spánku! Třída 4.C totiž měla svůj legendární maturák a celý večer byl právě v tomto tématu. Škrabošky, bičíky, pouta, to všechno jsme tam v průběhu večera zahlédli, ale než to všechno zcenzurujeme, přinášíme vám předtančení, kterým studenti zahájili svůj ples. Sdílejte to dál!


Gymnázium Tanvald (8.V a 4.R, 2019)

Maturitní předtančení – Gymnázium Tanvald (8.V a 4.R, 2019)

Také gympláci z Tanvaldu umí udělat rozruch! Včera měli svůj maturitní ples a vy si teď připomeňte předtančení, kterým celou párty zahájili.


Maturitní předtančení - GJJ Litoměřice Oktáva (9.2.2019, Farmáři)

Maturitní předtančení – GJJ Litoměřice Oktáva (9.2.2019, Farmáři)

Farmářské trhy určitě všichni znáte, ale farmářskej maturák? Švarní jinoši i selky rozjásali kulturák v litoměřicích jak se patří. Do legendárního předtančení se zapojil i jejich třídní profesor a společně připravili skvělou podívanou. Sdílejte to dál!


Půlnoční překvapení - Queen Bohemian Rhapsody (GJJ Litoměřice Oktáva, 9.2.2019)

Půlnoční překvapení – GJJ Litoměřice Oktáva (9.2.2019, Bohemian Rhapsody)

Bohemian Rhapsody je aktuálně hit filmových pláten. Oktáva z GJJ náš ovšem Queen předvedla živě! Zapojil se také jejich třídní profesor Vladislav Švihlík a jako král se studenty exceloval v jejich půlnoční show. Sdílejte to dál!