ZVOLTE SI KATEGORII

Denisa + Lukáš / Když láska hory přenáší

Prošli si něčím, z čeho při vyprávění mrazí v zádech. Dneska se tomu můžou zasmát, ale rok zpátky jim v těch rakouských alpách šlo fakt o život. Že se na sebe můžou spolehnout i v nejtěžších chvílích už vědí, takže teď už jen úsměv od ucha k uchu a pomalu psát ten jejich bestseller.
Video je přesně odráží! Vysmátí, zamilovaní, ready na párty.

svatba - cesko-rakouska villa daniela valtice a viden lunapark Jana a Christian

Jana + Christian

Poklidná Jižní Morava, rušná Vídeň, nevěsta skočila v šatech do bazénu, slunce pařilo jako nikdy, zatmění měsíce, projížďka na lehátku po operačním sále, poprvé jsme natáčeli také telefonem. V tomhle mezinárodním příběhu je toho dost! Mrkněte.

Půlnoční překvapení – 4.D + 4.IM SŠ Štětí (16.3.2019)

Maturanti ze Štětí uzavřeli svůj ples půlnočním překvapením. Připomeňte si makarénu, aquabely nebo třeba hawaiskou show.

Maturitní předtančení - Rebelové SŠZaZe Děčín Libverda (4.VE a 4.APZ, 15.3.2019)

Maturitní předtančení – Rebelové SŠZaZe Děčín Libverda (4.VE a 4.APZ)

Rebelové! To bylo téma včerejšího plesu v Děčíně! Třídy si na úvod plesu připravily předtančení, které zahrnulo hned několik scének z filmu. Připomeňte si celou choreografii na videu zde.

Maturitní předtančení - Husákova vnoučata (4.A GJJ Litoměřice, 9.3.2019)

Maturitní předtančení – GJJ Litoměřice 4.A (9.3.2019, Husákova vnoučata)

Husákova vnoučata dospěla do maturitních let a tohle historií nabité předtančení potěšilo nejednoho milovníka písniček Michala Davida. Připomeňte si show, kterou třída 4.A z GJJ Litoměřice zahájila svůj maturitní večer. 3-2-1 teď!

Maturitní předtančení - Cirkus GJJ 4.B (2.3.2019)

Maturitní předtančení – GJJ Litoměřice 4.B (2.3.2019, Cirkus)

Do Litoměřic přijel cirkus s velkým „B“ – třída 4. B. z gymnázia Josefa Jungmanna si připravila fantastický galavečer. Mohli jste vidět jedinečné představení nabité kejklíři, klauny nebo třeba božským principálem! Celé úvodní předtančení si můžete připomenout zde.

Maturitní předtančení – Cesta časem Gymnázium Lovosice (4.A, 1.3.2019)

Jako předtančení si pro vás třída 4.A připravila cestu časem. Zavedla vás na ty nejdivočejší místa a události, které země pamatuje nebo teprve přijdou!

Maturitní předtančení - Rebelové HT4 (SŠPgHS, 23.2.2019)

Maturitní předtančení – Rebelové HT4 (SŠPgHS, 23.2.2019)

Maturitním předtančením zahájili svůj ples studenti z Litoměřic. Jejich ples se nesl v tématu Rebelové a choreografii s nimi připravila Markéta Bauerová aka Mára Payne. Připomeňte si celou show, teď!

Maturitní předtančení - KRÁSKA A ZVÍŘE (4.D OA Česká Lípa, 22.2.2019)

Maturitní předtančení – KRÁSKA A ZVÍŘE (4.D OA Česká Lípa, 22.2.2019)

Pohádka Kráska a Zvíře byla tématem plesu 4.D obchodky v České Lípě! Téměř desetiminutové vystoupení bylo promakané do posledního detailu a včera ho maturanti konečně odtančili světu. Mrkněte, co s nimi Káťa a Kuba několik měsíců připravovali a pokud se vám to bude líbit, sdílejte to dál!

Maturitní předtančení – 50 odstínů šedi (4.C 2019, OA Česká Lípa)

Padesát odstínů šedi probudilo Českou Lípu ze zimního spánku! Třída 4.C totiž měla svůj legendární maturák a celý večer byl právě v tomto tématu. Škrabošky, bičíky, pouta, to všechno jsme tam v průběhu večera zahlédli, ale než to všechno zcenzurujeme, přinášíme vám předtančení, kterým studenti zahájili svůj ples. Sdílejte to dál!

Gymnázium Tanvald (8.V a 4.R, 2019)

Maturitní předtančení – Gymnázium Tanvald (8.V a 4.R, 2019)

Také gympláci z Tanvaldu umí udělat rozruch! Včera měli svůj maturitní ples a vy si teď připomeňte předtančení, kterým celou párty zahájili.

Maturitní předtančení - GJJ Litoměřice Oktáva (9.2.2019, Farmáři)

Maturitní předtančení – GJJ Litoměřice Oktáva (9.2.2019, Farmáři)

Farmářské trhy určitě všichni znáte, ale farmářskej maturák? Švarní jinoši i selky rozjásali kulturák v litoměřicích jak se patří. Do legendárního předtančení se zapojil i jejich třídní profesor a společně připravili skvělou podívanou. Sdílejte to dál!